Cestování

 • Lofoty – snová země za polárním kruhem.
  Lofoty. Krajina za polárním kruhem plná červených rybářských rorbu domečků. Krajina dřevěných sušáků tresek, kde můžete spatřit tajemnou polární záři. Pohádkově bílá krajina. Vrcholky Alp čnějící z moře. Krajina sobů a losů. To vše a mnohem více jsou kouzelné Lofoty. Vydejte se do země, kde se sny mění ve skutečnost.
 • Napříč Portugalskem
  V červnu jsme vyrazili napříč Portugalskem. Cestu jsme zahájili v kouzelném Portu, pak jsme pokračovali do Lisabonu. Navštívili jsme úchvatnou Sintru a pohádkový palác da Pena. Vítr nás málem odfouknul na mysu Cabo da Roca a krásu pobřežních útesů a jeskyní jsme si vychutnali v krásném Algarve. Přečtěte si, co se nám líbilo a co nám chutnalo.
 • Mallorca – rozmanitý ostrov s krásnou přírodou
  Na Mallorcu jsme vyrazili před pár lety mezi svátky a na Silvestra. V tuto dobu panují na ostrově příjemné teploty, ideální pro turistiku a poznávaní ostrova, takže jsme ho celý procestovali …
 • Jižní Korea – Soul
  Předloni koncem srpna jsem vyrazila na tři měsíce pracovně do Soulu. Měla jsem tak jedinečnou šanci okusit život v této krásné zemi, ochutnat místní dobroty a poznat tamější obyvatele. Dost času zbylo i na cestování po zemi a dokonce jsme s Michalem zvládli i prodloužený víkend v sousedním Japonsku. Pojďte s námi objevit úžasnou Jižní Koreu!
 • Vánoční Kodaň
  Každý rok o adventu vyrážíme někam po Evropě na vánoční trhy. Loni jsme vybrali Dánsko a úžasnou Kodaň. Vánoční atmosféra v Kodani je úchvatná! Spousta světel, útulné malé restaurace a kavárny s vánoční výzdobou, stánky s voňavým gloggem, horkým ciderem nebo svařákem, milí lidé a spousta dobrot. Hned bych se tam vrátila.